Oferty pracy w Niemczech - pielęgniarki, pielęgniarze

Praca w Niemczech, Praca za granicą


W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko pielęgniarek i pielęgniarzy. Oferujemy pracę na terenie Stuttgartu i Ludwigsburga.

Jesteśmy jedną z większych, prywatnych firm działającą w Stuttgarcie i jego okolicach. Zatrudniony przez nas personel medyczny opiekuje się ciężko chorymi pacjentami, których stan zdrowia pozwala na opuszczenie szpitala i powrót do domu, ale konieczne jest zapewnienie im stałej, intensywnej opieki medycznej. Zajmujemy się również delegowaniem naszych pielęgniarek do szpitali – świadczymy usługi pielęgniarskie na oddziałach intensywnej opieki medycznej (OIOM), salach operacyjnych oraz na oddziałach anestezjologii.

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku niemieckiego na personel medyczny oraz fakt, że założyciele firmy znają język polski, zdecydowaliśmy się na zatrudnienie pracowników z Polski.

Zatrudniając polski personel medyczny, chcemy dołożyć wszelkich starań, aby wspomóc nowych pracowników w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu. Więcej informacji na temat pomocy jaką oferujemy przyszłym pracownikom, a także krótki opis tego, czego możecie się Państwo spodziewać po przyjeździe znajduje się w zakładce KONSEKWENCJE WYJAZDU DO NIEMIEC .