Referencje

Nasze referencje w niemieckich szpitalach


Dzięki naszym wysokim kwalifikacjom zawodowym oraz dzięki naszej chęci służenia chorym ludziom, nasza współpraca z klientami układa się bardzo dobrze. Zadowoleni klienci są też dowodem dla nas, że usługi firmy respiro są wysoko oceniane na rynku niemieckim. Pracownicy naszej firmy wykonują odpowiedzialne prace w renomowanych szpitalach w okolicach Stuttgartu i Ludwigsburga, wspierając tamtejszy personel na oddziałach anastazjologii i intensywnej terapii. Ponadto personel pielęgniarski opiekuje się także ciężko chorymi pacjentami, wymagającymi podłączenia do respiratorów w warunkach domowych.

W branży medycznej jest znany i ceniony specjalistyczny zakres działalności naszej firmy. Występuje stałe zapotrzebowanie na nasze usługi ze strony dyrekcji szpitali oraz indywidualnych klientów.
Pielęgniarki u nas zatrudnione nabierają doświadczenia w zakresie opieki w warunkach domowych nad pacjentami ciężko chorymi, którzy są podłączeni do respiratorów. Specjalizacja naszej firmy jest znana i ceniona, dlatego występuję stałe zapotrzebowanie na nasze usługi. Z powodu ochrony danych osobowych nie przedstawiamy naszych pacjentów na stronach internetowych czy w innych środkach reklamy. Szczycimy się wykonywaniem zleceń dla szpitali wymienionych poniżej:

Firma respiro wykonuje usługi dla następujących klientów: